Om oss 2019-02-11T10:09:24+00:00

Möt oss på
Loyalty Group

Hos Loyalty Group hittar ni ett dynamiskt gäng med högt tempo.
Vårt gemensamma mål är solklart – de som samarbetar med oss ska vara jublande nöjda!

Sofie Laupa - VD
Fia Stenberg - inköpschef

Fia Stenberg - inköpschef

Fia.stenberg@loyalty-group.se

Lotta Haddouche - projektchef

Lotta Haddouche - projektchef

Lotta.haddouche@loyalty-group.se

Jörgen Bertilsson - IT-strateg

Jörgen Bertilsson - IT-strateg

Jorgen.bertilsson@loyalty-group.se

Robin Thursfield - kundservice administration

Robin Thursfield - kundservice administration

Robin.thursfield@loyalty-group.se

Henrik Johansson - försäljningschef

Henrik Johansson - försäljningschef

Henrik.johansson@loyalty-group.se

Oscar Gottfries - design, foto formgivnig

Oscar Gottfries - design, foto formgivnig

Oscar.gottfries@loyalty-group.se

Amanda Ohrberg - kundservice

Amanda Ohrberg - kundservice

Amanda.ohrberg@loyalty-group.se

Annette Melander Berg - affärsutveckling

Annette Melander Berg - affärsutveckling

amelanderberg@loyalty-group.se

Alexandra Agh - kundservice

Alexandra Agh - kundservice

alexandra.agh@loyalty-group.se

Anna Holmqvist - ekonomi/marknad

Anna Holmqvist - ekonomi/marknad

anna.holmqvist@loyalty-group.se

Charlotte Brange - store manager/inköpsassistent

Charlotte Brange - store manager/inköpsassistent

charlotte.brange@loyalty-group.se

Kontakta Loyalty Group

Vi pratar gärna förutsättningslöst om vad vi kan hjälpa er med! Fyll i formuläret så hör vi av oss.

DROTTNINGGATAN 28
252 21 HELSINGBORG
Telefon: +46 (0)42-490 95 00
Email: info@loyalty-group.se

Loyalty Group No c/o Athene Vat Service
Sandakerveien 138
0484 Oslo, Norway